KONST / Litografier / Färglitografi 16284057
nr 1628 4057
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 24/150. Färglitografi, bildmått: 53x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:53:43
14/6 21:34:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson